MNG Kargo Çalışma Saatleri

MNG Kargo ile en çok merak edilen konulardan biriside MNG kargo kaçta kapanıyor sorusudur.Bu yazımızda sizler için MNG Kargo çalışma saatleri ile birlikte MNG kargo kaçta açılıyor ve MNG kargo kaçta kapanıyor sorularının yanıtını vereceğiz.Bu konunun yanında resmi ve dini bayramlarda çalışıyor mu, öğle arası molası var mı var ise kaç saat olduğunu bu yazımızdan öğrenebileceksiniz.
Taşımacılık ve lojistik alanında en bilindik firma olan MNG kargo güvenirliği ile müşterilerin en çok tercih ettiği kargo firması olmuştur.MNG kargo sadece karayolu taşımacılığı ile yetinmeyerek kargoların ulaştırılmasında havayolu taşımacılığınıda kullanmaktadır.Peki MNG kargo kaçta kapanıyor? 2003 yılında kurulan MNG kargo çok kısa bir sürede büyüyerek 2013 yılına geldiğinde şube sayısı 700 sayısını geçmiştir..Bunun yanında 14 bölge müdürlüğü, 26 aktarma merkezi , 7000 in üzerinde çalışanıyla birlikte 2000 in üzerinde kara taşıtı ve 6 kargo uçağıyla hizmet vermeye devam etmektedir.MNG kargo Türkiye dışında da 220 farklı ülkeye hizmet vermektedir.Aşağıda MNG kargo kaçta kapanıyor ve MNG kargo kaçta açılıyor sorularının yanıtını bulabilirsiniz.

MNG Kargo Çalışma Saatleri

MNG kargonun hafta içi ve hafta sonu çalışma saatleri değişiklik göstermektedir.
Hafta içi;
MNG kargo kaçta açılıyor: 08.30
MNG kargo kaçta kapanıyor:18.00
*MNG kargonun nöbetçi şubeleri 20.00’ a kadar açık durmaktadır.
Hafta sonu sadece cumartesi çalışan;
MNG kargo kaçta açılıyor: 08.30
MNG kargo kaçta kapanıyor:15.30
MNG kargo Pazar günü, resmi bayramlarda ve dini bayramlarda hizmet vermemektedir.MNG kargo öğle arası molası yapmamaktadır.
Bu yazımızda MNG kargo kaçta kapanıyor sorusunu sizler için yanıtladık.Bu yazımızı bitirmeden MNG kargo hakkında ufak bir bilgi verelim.MNG kargo kendi sektöründe ülkemizdeki ilk ve tek Teknolojik Aktarma Merkezlene sahip kuruluştur.

MNG kargo kaçta kapanıyor ekibi olarak işlerinizin daha hızlı süre içinde gerçekleşmesini dileriz.

kactakapaniyor hakkında 31 makale
Sitemizde Verdiğimiz Tüm Bilgiler Firmaların İnternet Sitelerinden Alınmıştır. Değişecek Bilgilerden Sitemiz Sorumlu Tutulamaz. - www.kactakapaniyor.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*