McDonalds Çalışma Saatleri

Türkiye’de ve yurt dışında çok tutulan fast food zincirlerinden biri olan McDonalds kaçta kapanıyor sorusunun yanıtını bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza vereceğiz. Günde 69 milyon kişiye hizmet veren McDonalds kaçta kapanıyor?
McDonalds restoranı ilk defa 1940 yılında Richard ve Maurice McDonald tarafından ABD’nin Kaliforniya eyaletinde açıldı. McDonalds bugün, 119’dan fazla ülkede bulunurken 34.000’den fazla restoranla hizmet vermeye devam ediyor.Bunların 13.000’den fazlası Amerika dışında bulunuyor.Ülkemizde McDonalds, Anadolu Endüstri Holding çatısı altında 1986 yılından itibaren faaliyet göstermektedir.Yılda 100 milyon kişiye hizmet sunan McDonalds kaçta kapanıyor?McDonalds’ın merak edilen konularından birisi olan üretimlerinin Türkiye’deki firmalardan sağlanıp sağlanmadığı,bu konuyada açıklık getirelim. McDonald’s, sunduğu ürün ve hizmetlerin %98’ini Türkiye’de üretim yapan tedarikçilerden temin etmektedir. Aşağıda McDonalds kaçta kapanıyor ve kaçta açılıyor sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

McDonalds Çalışma Saatleri

Avm içi ve avm dışında McDonalds’ın çalışma saatleri farklılık gösteriyor.
Avm içinde;
McDonalds kaçta açılıyor: 10.00
McDonalds kaçta kapanıyor: 22.00
Avm dışında;
McDonalds kaçta açılıyor: 07.30
McDonalds kaçta kapanıyor: 01.30
Müşterilerine uzun süre hizmet vermekte olan McDonalds çalışanlarına öğle arası molası verdirmeden çalışmaktadır.McDonalds kaçta kapanıyor sorusunun yanıtını verdiğimize göre McDonalds hakkında birkaç bilgi verelim.McDonalds sadece fast food olarak değil kafe olarakta çalışmalarını sürdürerek müşterilerine hizmet vermektedir. Avustralya’da doğmuş olan McCafé yaklaşık 20 yıl önceye dayanan bir konsepttir. Türkiye’de ise McD Café adıyla 20’ye yakın McDonald’s restoranında hizmet verilmektedir.

kactakapaniyor hakkında 31 makale
Sitemizde Verdiğimiz Tüm Bilgiler Firmaların İnternet Sitelerinden Alınmıştır. Değişecek Bilgilerden Sitemiz Sorumlu Tutulamaz. - www.kactakapaniyor.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*