Kipa Çalışma Saatleri

Türkiye’nin sayılı büyük marketler zincirinden biri olan kipa çalışma saatleri müşteriler tarafından merak ediliyor.Bu yazımızda sizler için kipa kaçta kapanıyor ve kipa kaçta açılıyor sorularının yanıtını vereceğiz.
1992 yılında Tesco Kipa Kitle Pazarlama Ticaret Lojistik ve Gıda Sanayi A.Ş., tarafında 100 girişimcinin katılımı ile birlikte İzmir’de kuruldu. Ülkemizdeki en büyük marketler arasında olan Kipa, 2003 yılında İngiltere şirketi Tesco tarafından satın alınmış böylece ismi Tesco Kipa olarak değişmiştir.Türkiye’de önemli perakendeciler arasına ismini yazdırmaya başarmıştır.Kipa İstanbul, Ankara ve İzmir gibi Türkiye’nin en büyük üç şehri de dahil olmak üzere ülkenin birçok yerinde aktif hizmet sağlamaktadır.Peki kipa kaçta kapanıyor?Kipa marketleri 21 şehirde her hafta 1,5 milyon kişiye kaliteli ürünler ve uygun fiyatlar ile keyifli alışveriş deneyimi sunuyor.Bu yüzden kipa kaçta kapanıyor konusuda daha önemli bir yer alıyor.Aşağıda kipanın çalışma saatleri ile birlikte kipa kaçta kapanıyor ve kipa kaçta açılıyor sorularınında yanıtını bulabilirsiniz.

Kipa Çalışma Saatleri

Kipa kaçta açılıyor:Sabah saat 10.00’da açılmaktadır.
Kipa kaçta kapanıyor:Akşam saat 22:00’de kapanmaktadır.
Kipa hafta içi ve hafta sonu hizmet vermektedir.Bunun yanında Kipa öğlen arası molası vermeden çalışan bir alışveriş merkezi olduğu için 12 saat aralıksız bir şekilde müşterilerine sürekli hizmet sağlamaktadır.
Bu yazımızda sizler için kipa çalışma saatleri ile birlikte kipa kaçta kapanıyor ve kipa kaçta kapanıyor sorularını cevapladık.

Kipa kaçta kapanıyor yöneticileri olarak bize vakit ayırdığınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.

kactakapaniyor hakkında 31 makale
Sitemizde Verdiğimiz Tüm Bilgiler Firmaların İnternet Sitelerinden Alınmıştır. Değişecek Bilgilerden Sitemiz Sorumlu Tutulamaz. - www.kactakapaniyor.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*