Kim Market Çalışma Saatleri

Günümüz de market hizmeti veren pek çok firma vardır.Bu marketlerden biride kim marketler zinciridir.Kim marketinin açılımı “Kalite ve İndirimde Marka” olarak belirlenmiştir.Kim market müşterilerinin merak ettiği bir konuda kim marketin çalışma saatleridir.1997 yılında hizmet vermeye başlayan kim marketi şimdiye dek hızla büyümesiyle birlikte kim market çalışma saatleride önemli bir hal aldı.Bu yazımızda sizler için kim kaçta kapanıyor ve kim kaçta açılıyor sorularının yanıtını vereceğiz.Kim marketin müşteriler tarafından çok tutulmasının nedeni ürün çeşitliliğinin çok olması ve can alıcı ürünlerin her hafta indirime giriyor olmasıdır.Genel olarak her işletme gibi günlük 9 saat çalışma süresine sahip olan ve 45 dakika yemek molası ile birlikte 15+15 çay molası bulunmaktadır.Kim market Türkiye’nin en büyük 5 süpermarket zincirinden birisi sayılma vizyonu ile sektörün en önemli marketleri listesine adını yazdırmayı başarmıştır.Peki kim market kaçta kapanıyor?Aşağıda kim market çalışma saatleri ile birlikte kim kaçta kapanıyor ve kim market kaçta açılıyor sorularının yanıtına erişebilirsiniz.

Kim Market Çalışma Saatleri

Kim market kaçta açılıyor: Sabah 08.00′ da açılmaktadır.
Kim market kaçta kapanıyor: Akşam 20.00′ da kapanmaktadır.
Kim marketleri hafta sonu cumartesi ve pazar günüde hizmet vermektedir.Ramazan ve dini bayramların ilk günü kapalı olmakla beraber diğer bayramlarda açıktır.Müşterilerine daima kesintisiz hizmet sürdürme politikasını uyguladığınıda bu şekilde anlayabiliyoruz.
Kim market kaçta kapanıyor ve kim market kaçta açılıyor sorularını yanıtladığımıza göre kim marketin kuruluşu hakkında bir bilgi verip yazımızı sonlandıralım.İlk mağazasını 1986 yılında açmış olan bir marketler zinciridir. İlk kim süpermarketi Türkiye’de İstanbul’un Şirinevler ilçesinde açıldı, daha sonra düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde çok sayıda şube sayısına ulaşmasıyla doğru orantılı şekilde 2500’ü aşkın çalışan sayısına ulaşmayı başarmıştır.

Kim market kaçta kapanıyor yazarları olarak sizlerin ucuz ve kaliteli alışveriş serüveninizin daim olmasını dileriz.

kactakapaniyor hakkında 31 makale
Sitemizde Verdiğimiz Tüm Bilgiler Firmaların İnternet Sitelerinden Alınmıştır. Değişecek Bilgilerden Sitemiz Sorumlu Tutulamaz. - www.kactakapaniyor.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*