İş bankası Çalışma Saatleri

Ülkemizde ki en eski banka kuruluşlarından olan İş Bankası, ulu önder Atatürk tarafından temelleri atılmış bir banka kuruluşudur. Kurtuluş Savaşı sonrası halktan alınan destekle birlikte ekonomik kalkınmanın yapılması amacıyla bu banka kurulmuş ve halk bu bankadan kredi çekerek ticaret yapmaya başlamıştır. Ülkemizin bugünlere gelmesinde büyük emeği bulunan İş Bankası, şuanda özel bir banka olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

İsmi belirlenirken bile fikir alışverişi yapılarak kurulan İş Bankası sahip olduğu sermayesi ile yurtdışı bankaları ile bile rekabet edecek duruma gelmiştir. İlk olarak iki şube ve 37 personel ile bankacılık sektörüne giren İş Bankasının bugün 1333 şubesi bulunmaktadır ve bu sayı ile rekoru da elinde bulundurmaktadır. Yurtdışında bulunan 22 şubesi ile birlikte de gurbette yaşayan Türk vatandaşlarına başarılı bir şekilde hizmet verilmektedir. Ülkemizde ki bankacılık sektörünün mihenk taşı olan İş Bankası her banka gibi açılış ve kapanış saatlerinin dışında hizmet vermemektedir.

İş Bankası Çalışma Saatleri 2019

İş Bankası kaçta açılıyor: Saat 09.00’da iş başı yapılmaktadır.

İş Bankası kaçta kapanıyor: Saat 17.30’da mesai bitmektedir.

İş Bankası saat sabah 09.00 sıralarında açılıp 17.30’da mesai saatini doldurmaktadır. Banka çalışanlarının yemek ve diğer molaları için, 12.30 ile 13.30 arasında banka hizmet vermemektedir. Bu saatlerden önce banka müşterileri sıra almış ise kesinlikle bankanın öğlen arasından hemen sonra sırada yer alması gerekmektedir. Bankaların bu saatler arasında hizmet verme zorunluluğu olmadığı için sırası gelen kişi molanın 2 dakika sonrasında sıranın gelmesine rağmen işlem yapamayabilir. Bu durum tamamen banka çalışanının inisiyatifine kalmıştır.

İş bankası Mesai saatlerinde ise dijital alanda bir hayli etkili olan İş Bankasından işlemler rahatlıkla yapılabilir. Türkiye’nin en güvenilir özel sermaye bankalarından olan İş Bankasında mesai saatlerinde ilgili temsilciler ile işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. İş Bankası çalışma saatleri dışında da bankacılık işlemlerine sorunsuz devam edebilirsiniz.

İş Bankası kaçta kapanıyor ekibi olarak sağlık ve mutlu günlerin sizle olmasını dileriz.

kactakapaniyor hakkında 31 makale
Sitemizde Verdiğimiz Tüm Bilgiler Firmaların İnternet Sitelerinden Alınmıştır. Değişecek Bilgilerden Sitemiz Sorumlu Tutulamaz. - www.kactakapaniyor.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*