Halkbank Çalışma Saatleri

Halkbank Çalışma Saatleri
Halkbank Çalışma Saatleri

Devletin bir banka kuruluşu olan Halk Bankası’nın temelleri oldukça eskiye dayanmaktadır. 1929 yılında dünyada yaşanan ekonomik çalkantıdan ülkemizde olumsuz etkilenmiş ve birçok ticarethane iflasla karşı karşıya kalmıştır. Cumhuriyet yıllarında biriktirilen sermaye ile kurulan Halk Bankası özellikle esnafa verdiği destekle ön plana çıkmıştır. Ziraat Bankası çiftçiye destek verirken Halk Bankası genellikle KOBİ’lere ve esnaflara verdiği krediler ile ön plana çıkan bir finans kuruluşudur.

Atatürk’ün talimatı ile kurulan Halk Bankası yaptığı başarılı hamleler ile günümüze kadar varlığını sorunsuz bir şekilde sürdürmüştür. 1950 yılından bu yana esnafa verdiği krediler ile ülkemizde ki esnafı kalkındırmış ve kişilerin üretime destek vermesini sağlamıştır. Halk Bankası 1992 ile 2006 yılları arasında büyük bir revizyona gitmiş ve birkaç bankayı satın alarak daha da büyümüştür. Bünyesinde Sümerbank, Etibank, Pamukbank ve diğer çeşitli bankaları barındıran banka sürekli olarak büyümeye devam ederek ülkemizin en güvenilir bankaları arasında yer almayı başarmıştır.

Halkbank Çalışma Saatleri 2019

Halkbank kaçta açılıyor: Saat 09.00’da iş başı yapılmaktadır.

Halkbank kaçta kapanıyor: Saat 17.30’da mesai bitmektedir.

Her bankada olduğu gibi Halk Bankasının da açılış ve kapanış saatleri aynıdır. Sabah banka çalışanları 09.00’da bankayı açmakta ve 17.30’a kadar banka müşterilerine hizmet vermektedir. Banka çalışanları ihtiyaçlarını karşılamak için 12.30 ile 13.30 arasında öğlen molasına çıkmaktadır. Halkbank çalışma saatleri diğer bankalar ile aynı olmakla birlikte şubenin yoğunluğuna göre bankanın mesai saatlerinde ufak esneklikler yapılabilir.

Yurt içinde 989 ve yurtdışında 6 şubesi ile hizmet vermekte olan Halk Bankası, yukarıda yazdığımız açılış ve kapanış saatlerinde müşterilerine güler yüzlü çalışanları ile başarılı bir şekilde hizmet etmektedir. Bankanın KOBİ’lere ve esnaflara verdiği kredilerden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Halk Bankası aynı zamanda memurlarında bankası olarak geçmekte ve bankanın memur müşterilerine özel düşük faizli kredi gibi hizmetleri bulunmaktadır. Halk Bankasından çalışma saatleri dışında da bankacılık işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Halbank kaçta kapanıyor ekibi olarak sağlık ve mutlu günlerin sizle olmasını dileriz.

kactakapaniyor hakkında 31 makale
Sitemizde Verdiğimiz Tüm Bilgiler Firmaların İnternet Sitelerinden Alınmıştır. Değişecek Bilgilerden Sitemiz Sorumlu Tutulamaz. - www.kactakapaniyor.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*