Garanti Çalışma Saatleri

Türkiye’nin sayılı bankaları haline gelmiş olan ülkemizin ikinci en büyük özel bankası olma özelliğini taşıyan garanti çalışma saatleri merak ediliyor.Bu kadar kendini büyütmüş olan garanti kaçta kapanıyor ve garanti kaçta açılıyor sorularının yanıtını burada sizlerle paylaşacağız. Garanti Bankası tam adıyla Türkiye Garanti Bankası A.Ş. olarak hizmetlerini devam ettirmeyi sürdürmektedir Garanti bankası ilk olarak 1946 yılında Ankara’da kurulmuştur.Ankara’ da kurulmuş olan bu özel mülkiyet büyüyerek yurt dışınada açılmıştır.Bazı ülkelere temsilcilikler açmış olmasıyla birlikte birçok ülkeyede atm koyarak müşterileri için kolaylık sağlamıştır.Peki garanti bankası kaçta kapanıyor? Özel statüye sahip olan bankaların kendi öz sermayesi ile büyümeye çalışmıştır ve bunu başaran garanti bankası yarım asırlık banka haline gelerek ülkemizde faliyetlerine devam etmektedir.Garanti Bankası’nın çalışma saatlerini merak eden ve Garanti kaçta kapanıyor sorusunu soran kişiler aşağıda bu sorunun yanıtını bulabilir.

Garanti Çalışma Saatleri

Garanti bankası aldığı kararla 17 Şubat 2014 tarihinden itibaren tüm şubelerinde 09:00-12:30 ve 13:30-17:00 saatleri arasında hizmet verdireceği açıklamasını yapmıştır.Bu saatler çok merkezli olan yerler için geçerli değildir.
Garanti kaçta açılıyor: 09.00
Garanti kaçta kapanıyor: 17.00
Garanti bankası havaalanı, avm, sınır kapısı ve benzeri çok merkezli olan yerlerde öğle arası molası vermemektedir fakat özel şubeleri öğle arası molası vermektedir.Bu özel şubelerdede öğle arası saati 12.30-13.30 olarak belirlenmiştir.Bu yazımızda sizler için Garanti kaçta kapanıyor sorusunun yanıtını verdik.Bunun yanında bankalarda yapabileceğiniz tüm işleri internet bankacılığı ve atmlelerdede yapılmaktadır.Bu size vakitten kazandırır bizden söylemesi.

Garanti kaçta kapanıyor ekibi olarak işlerinizin kolaylaşması dileklerimizi iletir mutlu günler dileriz.

kactakapaniyor hakkında 31 makale
Sitemizde Verdiğimiz Tüm Bilgiler Firmaların İnternet Sitelerinden Alınmıştır. Değişecek Bilgilerden Sitemiz Sorumlu Tutulamaz. - www.kactakapaniyor.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*