Finansbank Çalışma Saatleri

Finansbank 1987 yılında Türk işadamı Hüsnü Özyeğin tarafından 4 milyon dolarlık sermaye ile kurulmuş özel bir bankadır. Banka yaptığı atılımlar ve sahip olduğu vizyon sayesinde zamanla ülkemizin en çok tercih edilen bankalarından birisi olmuştur. Ülkemizde açılan şubeler sonrası banka Avrupa’da faaliyet gösteren birkaç bankayı satın almış ve Rusya, Hollanda ve Romanya gibi ülkelerde de faaliyet göstermeye başlamıştır.

1994 ve 1999 yıllarında ülkemizde yaşanan krizlerden güçlü bir şekilde çıkan Finansbank, süreci doğru okumuş ve bireysel bankacılığa geçiş yapmıştır. 2001 yılında yaptığı kampanyalar ile hayatımızda ki yerini daha fazla arttıran banka, 2016 yılında Katarlı bir banka kuruluşu olan QNB Group tarafından satın alınmıştır. Satın alındıktan sonra dijital bankacılık alanında dev projelere imza atan Finansbank, yaptığı Enpara uygulaması ile devrim yapmıştır. Günümüzde en başarılı dijital bankacılık hizmeti olarak geçen Enpara sonrası ülkemizde dijital bankacılığa geçiş süreci hızlanmıştır.

Finansbank Çalışma Saatleri 2019

Finansbank kaçta açılıyor : Saat 09.00’da iş başı yapılmaktadır.

Finansbank kaçta kapanıyor : Saat 17.30’da mesai bitmektedir.

Sahip olduğu 542’den fazla şubesi ile neredeyse her noktada hizmet veren Finansbank’ın açılış saati diğer bankalar gibi 09.00 olarak belirlenmiştir. Bankanın hafta sonu kesinlikle hizmet vermediğini de belirtmekte fayda var. Finansbank saat 17.30’da mesaisini bitirmekte ve bu saatten sonra müşteriler hizmet alamamaktadır. Banka çalışanları öğlen molasına 12.30 ile 13.30 arasında çıkmaktadır. Bankanın saatleri her kişiye uygun olmasa da Enpara ve diğer dijital bankacılık hizmetleri sayesinde banka neredeyse günün her saatinde hizmet vermektedir.

 

Mobil uygulama sayesinde kişiler anlık kredi başvurularını yapabilir ve mesai saati dışında olmasına rağmen kredilerini vadesiz hesaplarına çekebilirler. İnternet bankacılığı sayesinde de fatura ödeme, para çekme ve yatırma gibi işlemler sorunsuz olarak yapılabilir. Finansbank çalışma saatleri dışında da aktif olarak sorunsuz hizmet vermektedir.

Finansbank kaçta kapanıyor ekibi olarak sağlık ve mutlu günlerin sizle olmasını dileriz.

kactakapaniyor hakkında 31 makale
Sitemizde Verdiğimiz Tüm Bilgiler Firmaların İnternet Sitelerinden Alınmıştır. Değişecek Bilgilerden Sitemiz Sorumlu Tutulamaz. - www.kactakapaniyor.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*