Aile Hekimi Çalışma Saatleri

Aile Hekimi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini bu yazımızda sizlere aktaracağız.Aile Hekimi Kaçta Kapanıyor sizlere aktarmadan önce Aile Hekimlikleri ile sizlere biraz bilgi verelim.Aile Hekimi uygulamasına başlandığından beri her ailenin belirli bir doktoru olmuş oldu.Sağlık ocaklarına  gittiğinizde bu belirlenen doktora muayene oluyorsunuz.Sağlık ocağına gidip orada bulunan cihazlar yardımıyla TC kimlik no ile sıranızı belirliyor ve muayene oluyorsunuz.Aile Hekimleri sizleri muayene edip online olarak reçetesini hazırlıyor ve size bir kod veriyor.Sizde bu kodla birlikte eczaneye gidip ilaçlarınızı alabiliyorsunuz.Sağlık alanında ki bu yenilikler oldukça modern ve faydalı olmakla beraber işlemleride hızlandırıp kolaylaştırmıştır.Eğer şehir dışında iseniz ve kendi Aile Hekiminiz orada yoksa misafir olarak sağlık ocağına gidebilir ve bir Aile Hekimine muayene olabilirsiniz.Buna rağmen olası bir problem yaşamanız durumunda Toplum Sağlığı Merkezine giderek Aile Hekimi ataması yaptırabilir ve problemleri halledebilirsiniz.Aile Hekimi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri hakkında sizlere biraz bilgi vermiş olduk şimdi de Aile Hekimi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere aktaralım.

Aile Hekimi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri sabit olup her Aile Hekimi aynı saatte hizmete başlayıp aynı saatte hizmetlerini sonlandırmaktadır.

Hafta İçi Açılış Saati 08:00 /  17:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu Aile Hekimlikleri Kapalıdır.

Aile Hekimi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere iletmiş olduk.Diğer kamu ve özel kurumların çalışma saatlerini sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.Farklı bir çalışma saatleri yazımızda görüşmek üzere.

kactakapaniyor hakkında 31 makale
Sitemizde Verdiğimiz Tüm Bilgiler Firmaların İnternet Sitelerinden Alınmıştır. Değişecek Bilgilerden Sitemiz Sorumlu Tutulamaz. - www.kactakapaniyor.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*