Home / Kamu Kurumları / TÜVTÜRK Muayene İstasyonu Çalışma Saatleri

TÜVTÜRK Muayene İstasyonu Çalışma Saatleri

Arabasını muayeneye sokmak için sadece ülkemizde muayeneden sorumlu TÜVTÜRK muayene istasyonu çalışma saatleri merak ediliyor.Bu yazımızda sizler için TÜVTÜRK muayene istasyonu kaçta kapanıyor ve TÜVTÜRK muayene istasyonu kaçta açılıyor sorularının yanıtını vereceğiz. TÜVTÜRK, düzenli bir şekilde tekrarlı olarak araç muayenesi işlemini gerçekleştiren yetkili ve görevli ülkemizdeki tek kurum olduğu bilinmektedir.Araç muayenesi yapılmış tüm araçların trafiğe çıkmasının uygun olup olmadıkları tespit edilmektedir. Araç muayene istasyonlarında yapılmakta olan kontroller ile araç kusurları ile birlikte gelecek trafik kazalarının önüne geçilmesi amaçlanmaktadır. Böylelikle can güvenliği yüksek oranda sağlanmış olur.Ayrıca düzenli olarak muayene edilen araçların ömrü uzamakta ve ikinci el değerleri de yükselmektedir.Buda araçların satışını kolaylaştırmakta ve fiyatının artmasını sağlamaktadır.Peki TÜVTÜRK muayene istasyonu kaçta kapanıyor?Aşağıda TÜVTÜRK muayene istasyonu kaçta kapanıyor ve TÜVTÜRK muayene istasyonu kaçta açılıyor sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz.

TÜVTÜRK ÇALIŞMA SAATLERİ

TÜVTÜRK muayene istasyonu kaçta kapanıyor: 08.30
TÜVTÜRK muayene istasyonu kaçta açılıyor: 17.30
TÜVTÜRK muayene istasyonlarında öğle arası tatili bulunmaz böylelikle araçlarını muayeneye sokacak kişilerin kesintisiz ulaşımı sağlanmış olur.Fakat TÜVTÜRK muayene istasyonları bayramlarda(Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı) ile birlikte 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz gibi çeşitli tatil günlerinde hizmet vermemektedir.Bu yazımızda TÜVTÜRK muayene istasyonun çalışma saatleri ile birlikte TÜVTÜRK muayene istasyonu kaçta kapanıyor sorusununda yanıtını vermiş olduk.

TÜVTÜRK muayene istasyonu kaçta kapanıyor ekibi olarak kazasız belasız mutlu yolculuklarınızın devam etmesi dileklerimizi iletir mutlu günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir