Şok Çalışma Saatleri

Şok marketleri şok size yeterde artar sloganıyla hareket etmektedir.Şok marketler zinciri ile ilgili en çok merak edilen konular arasındaki soru ise şok kaçta kapanıyor ve kaçta açılıyor ?Ülkemizin gıda, temizlik ve benzeri tüm ihtiyaç ürünlerine ulaşabileceği marketler zinciri haline gelen şok kaçta kapanıyor? Müşterilerinin en çok merak ettiği konulardan biri olan şok kaçta kapanıyor ve kaçta açılıyor bu yazımızda buna yanıt vererek siz değerli okuyucularımızın kafasındaki soruları gidermeye çalışacağız.
Aşağıdaki yazıda şok kaçta kapanıyor öğrenebilirsiniz.

Şok Çalışma Saatleri:

Şok Kaçta Açılıyor : 09.00
Şok Kaçta Kapanıyor: 21.00
Şok marketlerinin aktif olduğu saatlerde öğle arası molası bulunmamaktadır bu yüzden kesintisiz alışveriş yapmanıza olanak sağlarlar. Sadece cuma günleri Cuma namazından dolayı 1 saatlik ara vermektedir.
Şok kaçta kapanıyor sorusunu yanıtlayarak siz değerli okuycularımızı aydınlattığımıza göre şok hakkında birkaç bilgi daha verelim. Kişisel bakım ve temizlik ürünlerinde Türkiye’nin en önemli perakendecilerinden sayılan şok marketleri mobil uygulamasını geliştirerek hem eticaret konusunda hem de daima uygun ürün çıkartma konusunda rakiplerine fark atmaya devam ediyor.Cepte Şok uygulaması ile “Tıkla ve Gel Al” sloganını kullanarak Türkiye’de mobil uygulaması olan ilk perakende indirim marketi olmayı başardı.Bu başarısından dolayı Şok Marketlerineşok kaçta kapanıyor yazarları olarak tebriklerimizi sunarız.

Şok kaçta kapanıyor yazarları olarak hesaplı alışverişlerinizin sürekliliğini koruması dileklerimizi iletir mutlu günler dileriz.

Leave a Reply