Carrefour Çalışma Saatleri

Müşteriler tarafından carrefour çalışma saatleri ile birlikte carrefour kaçta kapanıyor sorusu merak konusu oluyor. Uluslararası bir market haline gelen Carrefour kaçta kapanıyor?Dünyada ki en büyük gelire sahip olan carrefour kaçta kapanıyor sorusunu yanıtını bu makalemizde siz değerli okuyucularmızla paylaşacağız. Şirket isminin Fransızca sözcük anlamı “yol” ya da “dörtyol ağzı” olan carrefourun bulunduğu konumların özellikle yol üzerlerinde seçilmesinin nedeni isminden gelmektedir.
Türkiye’de ise aktifliği 1993 yılında İçerenköyde mağaza açarak başladı.Carrefour müşteri hizmetlerine 444 10 00 telefon numarasıyla ve ayrıca Carrefour genel müdürlüğünede CarrefourSa plaza cevizli mahallesi Tugay yolu caddesi No 67/A Blok B Maltepe/İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz dedikten sonra aşağıda Carrefour kaçta kapanıyor ve Carrefour kaçta açılıyor’un yanıtını görebilirsiniz.

Carrefour Çalışma Saatleri

Carrefour kaçta açılıyor: 10.00
Carrefour kaçta kapanıyor: 22.00
Carrefour’un çalışma saatleri Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramında değişiklik göstermektedir.Bu bayramların ilk gününde açılış saati 13.00’a çekilmektedir fakat kapanış saati aynı kalmaktadır.Diğer bayramlarda normal günlük saatlerinde çalışmaktadırlar.
Bu yazımızda merak edilen bir konu olan Carrefour kaçta kapanıyor sorusunun yanıtını verdiğimize göre CarrefourSA’nın Türkiyede işleve başlaması hakkında küçük bir bilgiyide size vermek isteriz.Carrefour 1996 yılında Sabancı Grubu ile işbirliği yaparak CarreourSA ismini aldı.Türkiye’nin 31 ilinde 625 mağazası bulunan Carrefour 10.545 çalışanı bulunmaktadır.

Carrefour kaçta kapanıyor yazarları olarak kaliteli alışverişlerinizin devam etmesi dileklerimizi iletir yüzünüzün hep güldüğü günler dileriz.

Leave a Reply